Mirena-fajna baba.

IMG_4690

-bez obaw, zobaczy pani jaki będziecie mieli komfort przy tej spirali-powiedziała atrakcyjna ginekolożka w ultranowoczesnym gabinecie. Fajna baba.

 

-ok a mogłaby mi pani wytłumaczyć ten brak krwawienia?-może ja i uczona trochę mniej, ale jakoś w głowie mi się nie chciało zmieścić że przez dziesięć lat nie będę miała okresu.

Tutaj zrobiła piętnastominutowy wykład o tym dlaczego i w jaki sposób nie będę krwawić, którym was ze względów chociażby estetycznych nie poczęstuję.

 

Najważniejsze dla mnie było to, że mimo jego braku cały proces hormonalny w organizmie zostaje zachowany. To znaczy że będę miała normalne dni płodne i normalne wahania nastrojów przed.

-Wie pani, bo ja jednak lubię tę swoją zołzowatość przed okresem, to jest jedyny okres w miesiącu w którym wszystkim mogę wygarnąć co o nich myślę

-Spokojnie, ja mam też założoną tą spiralę i zapewniam panią że zołzowatość pozostanie nienaruszona-odpowiedziała mi, mówiłam że fajna baba.

 

Mam coś takiego, nie wiem skąd, że jak wybieram się na jakikolwiek zabieg to podświadomość nakazuje mi się ubrać na biało. Tym razem było tak samo.Beżowe rurki i biała koszula.

-ale się pani wystroiła, mam nadzieję że przyjechała pani samochodem-ostrzegła mnie ginekolożka, fajna baba. No i stało się tak jak przewidywała. Beżowe rurki nie do odprania.

Za to gdy wróciłam do domu od razu wywaliłam do kosza cały zestaw tamponów.

Od dziś pływam w basenie kiedy chcę,ćwiczę kiedy chcę, no i…cała reszta też kiedy chcę:)

Miłego weekendu kobietki

Mój będzie na pewno miły:)


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s